telefon: 502 750 446
e-mail: maj-pol@maj-pol.pl

Baśniowa


inwestycje / baśniowa
Ulica Baśniowa to kameralna uliczka na której pobudowaliśmy dwa budynki jednorodzinne dwusegmentowe w zabudowie bliźniaczej.

Prosta, a zarazem nowoczesna architektura wyróżnia budynki na tle otoczenia a duża dbałość o szczegóły i staranne wykończenie budynków dostarcza miłych i ciepłych wrażeń.

Mieszkania zostały bardzo starannie zaprojektowane w taki sposób, aby przestrzeń życiowa została optymalnie dopasowana do potrzeb mieszkańców. Przestronne pomieszczenia z dużymi oknami zapewniają odpowiednie nasłonecznienie.

Każdy lokal wyposażony został na piętrze w balkon a na parterze w taras gdzie właściciele mogą cieszyć się zielonymi ogródkami.

Dodatkowym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, w obrębie 300m znajduje się stacja WKD Piaskowa, przystanek autobusowy, sklep spożywczy, przychodnia zdrowia, apteka oraz kościół.

Inwestycja w całości sprzedana
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
RZUT PIĘTRA: 1 2 3 4 5 6
OPIS TECHNICZNY: zobacz pobierz
PLANY POMIESZCZEŃ

Masz pytania?

Wyślij zapytanie a skontaktujemy się z Tobą.

O firmie

Maj-Pol jest firmą rodzinną. Na rynku lokalnym działamy od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego. Naszą specjalnością jest budownictwo jedno i wielorodzinne. Jesteśmy współautorami wielu projektów domów jednorodzinnych na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, ... czytaj dalej »