telefon: 502 750 446
e-mail: maj-pol@maj-pol.pl

O firmie


 
Maj-Pol jest firmą rodzinną. Na rynku lokalnym działamy od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego. Naszą specjalnością jest budownictwo jedno i wielorodzine. Jesteśmy współautorami wielu projektów domów jednorodzinnych na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Żabiej Woli i okolic. Braliśmy czynny udział zarówno w projektowaniu jak i nadzorze budowlanym grodziskich kamienic. Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma wykonawcami. Zostali z nami najlepsi i najsolidniejsi.

Od roku 2007 zajmujemy się budową i sprzedażą segmentów, bliźniaków i lokali w Grodzisku Mazowieckim i okolicy. Naszymi inwestycjami zajmujemy się kompleksowo od zakupu gruntu poprzez uzbrojenie terenu, projektowanie budynków, realizację budowy do odbioru budowlanego inwestycji.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów budujemy wyłącznie kameralne osiedla w niskiej zabudowie, które doskonale wtapiają się w naturalne otoczenie. Pod nasze inwestycje wybieramy pełne zieleni lokalizacje położone, jednak dość blisko miejskiej infrastruktury. Dzięki temu łączymy wygodę korzystania z miejskich udogodnień z mieszkaniem w cichej i zielonej okolicy.

W dniu dzisiejszym projektujemy i budujemy domy dla Państwa są to osiedla zamknięte składające się z dwóch bliźniaków (cztery lokale mieszkalne). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poprzez nasze doświadczenie znamy Państwa oczekiwania i staramy się je jak najlepiej spełniać.

Współpracujemy z doradcami finansowymi i pomagamy klientom w uzyskaniu kredytów na zakup naszych domów.

Masz pytania?

Wyślij zapytanie a skontaktujemy się z Tobą.

O firmie

Maj-Pol jest firmą rodzinną. Na rynku lokalnym działamy od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego. Naszą specjalnością jest budownictwo jedno i wielorodzinne. Jesteśmy współautorami wielu projektów domów jednorodzinnych na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, ... czytaj dalej »