telefon: 502 750 446
e-mail: maj-pol@maj-pol.pl

Nadarzyńska


inwestycje / nadarzyńska
Osiedle Nadarzyńska – to kameralne osiedle w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim.

Osiedle stanowi kompleks trzech budynków jednorodzinnych dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej. Na terenie osiedla wspólna działka, której urządzanie pozwoliło lepiej poznać się i zintegrować mieszkańcom. Powstał tam plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania.

Całe osiedle otula piękny starodrzew co daje odczucie obcowania z naturą. Ukryte segmenty wśród drzew nie są widoczne z ulicy co dodaje intymności. Budynki charakteryzują się klasyczną elegancją, funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania.

Główne zalety inwestycji to doskonała lokalizacja, zapewniająca korzystanie z rekreacyjnych uroków terenów zielonych, dogodna komunikacja, bliskość centrum i pełnej infrastruktury handlowo-sportowo-usługowej.

Inwestycja w całości sprzedana
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
OPIS TECHNICZNY: zobacz pobierz
PLANY POMIESZCZEŃ

Masz pytania?

Wyślij zapytanie a skontaktujemy się z Tobą.

O firmie

Maj-Pol jest firmą rodzinną. Na rynku lokalnym działamy od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego. Naszą specjalnością jest budownictwo jedno i wielorodzinne. Jesteśmy współautorami wielu projektów domów jednorodzinnych na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, ... czytaj dalej »