telefon: 502 750 446
e-mail: maj-pol@maj-pol.pl

Warmińska


inwestycje / warmińska
Osiedle Warmińska to inwestycja przygotowana dla osób ceniących wygodę, ciszę i komfort.

Dużym atutem osiedla jest jego lokalizacja – w spokojnej, zielonej strefie podmiejskiej z doskonałą komunikacją z Warszawą. Przejazd do centrum Warszawy kolejką WKD zajmuje tylko 50 minut.

Na osiedlu zostały pobudowane dwa budynki jednorodzinne dwu-lokalowe w zabudowie bliźniaczej. W budynkach wydzielono lokale o powierzchni 147 i 153m2. Dodatkowym atutem środkowych lokali oprócz garażu jest jeszcze wiata na drugi samochód. Do dyspozycji mieszkańców została wydzielona działka, którą mieszkańcy przeznaczyli na cele rekreacyjne.

Główne zalety inwestycji to doskonała lokalizacja, zapewniająca korzystanie z rekreacyjnych uroków terenów zielonych, dogodna komunikacja, bliskość centrum i pełnej infrastruktury handlowo-sportowo-usługowej.

Inwestycja w całości sprzedana
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
OPIS TECHNICZNY: zobacz pobierz
PLANY POMIESZCZEŃ

Masz pytania?

Wyślij zapytanie a skontaktujemy się z Tobą.

O firmie

Maj-Pol jest firmą rodzinną. Na rynku lokalnym działamy od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego. Naszą specjalnością jest budownictwo jedno i wielorodzinne. Jesteśmy współautorami wielu projektów domów jednorodzinnych na terenie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, ... czytaj dalej »